AEROBIC CAMP

prihlaska2019                                                                                                                                                     pokyny_info2019

                               

Vážení sportovci a jejich rodiče, naši milí sportovní přátelé!

Náš klub pořádá letos již 17. ročník letního sportovního tábora se zaměřením na aerobik a gymnastiku.

Naším cílem je vytvořit dětem ten nejlepší sportovní program, který je bude motivovat k dalším sportovním aktivitám, resp. zvýší jejich zájem o náš krásný sport. Vše budeme dělat tak, aby nás to bavilo a k něčemu to bylo…Trénují ti nejlepší trenéři a děláme to s radostí..

trenérské zabezpečení GYMAEROBIC CAMPU pro léto 2019:

- Kateřina Wernerová – bývalá česká reprezentantka, medailistka MČR, v současnosti trenérka mládeže v Sport Aerobic Liberec – největšího a historicky nejúspěšnějšího aerobikového klubu ČŘ, již tetím rokem hlavní trenérka a koordinátorka kempu.V dubnu se bude vdávat!!
- Barbora Karlíková -současná nejlepší česká seniorská závodnice,účastnice evropských olympijských her v Baku,mnohonásobná úspěšná česká reprezentantka, skromná holka z Otrokovic, miluje děti..
- Šárka Dousková – dlouholetá úspěšná, stále aktivní liberecká závodnice, mnohonásobná medailistka národních mistrovství, reprezentantka, trenérka, choreografka, úzce spolupracuje s naším klubem, miluje fotbalisty..
Specializované tréninkové dny chystáme i s těmito osobnostmi:
- Katka Přikrylová – česká reprezentantka 2000 – 2007, sedminásobná mistryně České republiky, mistryně světa aerobikové organizace FISAF a nejlepší seniorská závodnice ČGF let 2004 až 2007,. Její jméno je neodmyslitelně spojeno se znojemským sportovním klubem Aerobic Professional.
- Nela Mandátová – odchovankyně klubu, reprezentace 2007 až 2011, medailistka MČR, vícemiss aerobic 2013, MISS Víno, MISS Pláž,licencovaná trenérka a rozhodčí klubu,
- Petra Šerháková – odchovankyně klubu, specializace tanec, profesionální fizioterapie sportovců, kompenzace svalové nerovnováhy a přetížení ve sportu
- Radim Holinsky – bývalý plavec, kondiční trenér SK AP ZNojmo, profesionál integrovaného záchranného systému, dobrý člověk.
- Lucie Ryšťáková trenérka sportovního aerobiku z Prostějova, skromná a veselá, plná latinsko-amerického temperamentu..
- Dominika Radová – bývalá závodnice, odchovankyně klubu, v současnosti lektorka skupinových lekcí MOTION ACADEMY, specializace JUMPING..inspirativní, obětavá, miluje život,miluje děti, miluje sport,…
No a já, šéfík,skromný kluk ze Znojma, 37 let trenérské praxe,zaměření lední hokej, gymnastika.Letos se vstupy z oblasti výživy, psychologie sportu a mentálního tréninku.

Bližší informace a organizační pokynypro účastníky 

17. CZECH GYMAEROBIC CAMP,

který se koná od 9.8.2019 do 18.8.2019 v RS Borovina v Podhradí nad Dyjí./www.borovina.cz/.

 Ubytování je ve zděné budově, lůžkoviny – povlečení a prostěradlo si vezměte svoje...
 Stravování: Začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu. Děti se stravují v zařízené jídelně. Podává se snídaně spolu s dopolední svačinou/ovoce, zelenina/, oběd, odpolední svačina a teplá večeře. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Doprava: je zajištěna autobusem a je zahrnuta v ceně tábora.Odjezd je z parkoviště před MOTION ACADEMY/areál firmy KARAYA/ Znojmo, ul. Dobšická 15 a to v pátek  9.8.2019 v 16:00 hod.. Doprovod účastníků při cestě autobusem tam i zpět je zajištěn se zdravotníkem, kterému odevzdáte při odjezdu požadované dokumenty/viz níže/. Příjezd bude na stejné místo v neděli, dne 18.8.2019 v 10.30.

Mobilní telefony a jejich použití je omezené z důvodu táborového programu.Po příjezdu na akci jej dítě odevzdá Františkovi.

Důležité pokyny:

Každý účastník odevzdá zdravotníkovi, popř. hlavnímu vedoucímu před odjezdem na tábor tyto doklady:

-          Vyplněné Prohlášení o bezinfekčnosti/ nesmí být starší jak 24 hodin/

-          Prohlášení o způsobilosti/ lékařské potvrzení ne starší jak 1 rok/

-          Kopii kartičky zdravotní pojišťovny

-          Zdravotní očkovací průkaz

-          Užívané léky/označené jménem dítěte a způsobem užívání/

Soustředění se uskuteční v našem vlastním rekreačním středisku.Naše noty jsou jasné… pestrost, hravost a nenásilnost. Snažíme se dělat vše tak, aby se na soustředění dětem líbilo, a aby si zamilovaly náš sport – tedy aerobik a gymnastiku a aby milovaly pohyb jako takový,“

 

ADRESA DO TÁBORA:

REKREAČNÍ STŘEDISKO BOROVINA, Podhradí nad Dyjí, Pošta Šafov, 671 06

Informace o areálu: www.borovina.cz

Telefon BOSS:608813485

Danuška:777813485, Nela 773222761

 

FOTOGRAFIE z CZECH AEROBIC CAMP 2015 2015