JUMPING AP

JUMPING

  •  je zábavné cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Profi trampolínka o rozměrech 130 cm je ideálním nástrojem, vymezuje Váš prostor pro cvičení, kde jste naprosto sami.
  • Program byl sestaven ve spolupráci s AP tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.
  • Při pravidelném provozování Jumpingu (alespoň 2x týdně) jsou znatelné výsledky nejen viditelné, ale i měřitelné a to v relativně krátkém časovém horizontu (4 až 6 týdnů). Je to také proto, že při 50 minutách Jumpingu spálíte 500 až 650 kcal, což je několikanásobně více než u jiných sportů a při tom šetříte svoje klouby, protože je chráníte před zbytečnýmy otřesy.

rezervace na tel: +420 723 860 949

JUMPING zatím neprobíhá:

Nutno předem rezervace, hodina probíhá od 5 klientů