Sportovní klub

Platby školného za 2. pololetí /2017-2018/

skupina 3 – 2000,-Kč

skupina 2 – 2900,-Kč

skupina 1B – 3400,-Kč

skupina 1A – 3900,-Kč

Termín platby školného je do konce února.Školné můžete platit buďto bankovním převodem, nebo v hotovosti na recepci kdykoliv v době tréninků.

 

POKYNY K ÚHRADĚ ŠKOLNÉHO bankovním převodem :

Bankovní spojení:     ČSOB Znojmo, Zámečnická 324/2, 669 02

Název účtu:            SK AEROBIC PROFESSIONAL ZNOJMO
Číslo účtu:             219062628/0300
Při platbě školného prosím uveďte jako variabilní symbol rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce jméno dítěte, za které školné platíte.

 

Tréninky od února 2018

Pondělí:
15.30 – 16.30 skupina 3
16.30 – 17.30 skupina 2
17.30 – 18.30 skupina 1A+1B

středa:
15.30 – 16.30 skupina 3
16.30 – 17.30 skupina 2
17.30 – 18.30 skupina 1A+1B
pátek:
16.00 – 17.10 skupina 2
17.10 – 18.20 skupina 1B
18.20 – 20.00 skupina 1A

neděle:  17.30 – 19.00 skupina 1A

skupina 1A sestavový trénink  pondělí a středa 18.30 – 19.00

skupina 1A: Holínská Ella, Klepáčková Anna, Kykyna Anna, Padělková Barbora,Lorencová Aneta,Zifčáková Viktorie, Fučíková Nataly, Semotamová Ema, Padělková Lilly,

SKUPINA 1B: Filáková Sofie, Königová Viktorie, Kotábová Tereza. Kykyna Nelya, Palášková Anna, Semerádová Adelina, Smutná Michaela, Hrbáčková Ella, Graderová Michi, Camfrlová Natálie, Koleňáková Viktorie

 

Definitivní časy tréninků od 1.1.2018…

 

skupina 3: pondělí 15.30 – 16.30 + středa 15.30 – 16.30

skupina 2: pondělí 16.30 – 17.40 + středa 16.30 – 17.40 + pátek 16.00 – 17.10

Skupina 1A: pondělí 17.40 – 18.55 + středa 17.40 – 18.55 + pátek 17.10 – 19.00

 

 

Aktualizace základních informací pro 1. semestr 2017/18, + rozdělení dětí

Máme po prvním zápisovém dni..Prozatímní rozdělení do skupin platí pro září, koncem září upravíme, aby se nám trénovalo co nejlépe..

jednička:

1. Skupina

Filáková Sofie

Holínská Ella

Hrbáčková Ella

Klepáčková Anna

Königová Viktorie

Kotábová Tereza

Kykyna Anna

Kykyna Nelya

Lorencová Aneta

Mrkosová Nina

Padělková Barbora

Padělková Lilly

Palášková Anna

Semerádová Adelina

Smutná Michaela

Zifčáková Viktorie

dvojka:

Bulínová Kristýna

Caklová Karolína

Fučíková Natálie

Hrdličková Nela

Kohoutková Barbora

Koleňáková Viktorie

Matoušková Petra

Matulová Kateřina

Nahodilová Erika

Pavelčíková Nikol

Popová Kristýna

Poulová Nela

Radová Valentýna

Řezníková Sandra

Semotamová Ema

Schlesingerová Nikol

Tkadlecová Pavla

Wyczawská Anežka

Wyczawská Eliška

trojka:

Boudná Sofie

Černá Karolína

Gazdová Barbora

Graderová Magdalena

Horvátová Sofie

Jakešová Nataša

Jebáčková Vanesa

Jeřábková Vanessa

Karpinski Ema

Krameničová Nikola

Krutá Anna

Křenecká Anna Marie

Křížová Kateřina

Marušíková Sofie

Míčková Ema

Opavská Charlote

Popelková Klára

Selucká Jasmína

Selucká Kristýna

Tréninky tento týden:
středa s Radim Holinsky:16.30 – 17.40 dvojka, 17.40 – 18.55 jednička
čtvrtek s Sabina Ondrová:16.00 – 17.00 trojka
pátek se trénink ruší/vinobraní/

 

Prosíme všechny rodiče o důsledné dodržení termínů plateb školného za 2. semestr:

Platby prosím do 15. března 2017:

skupina 3 – malí talenti /2000 Kč za semestr/

skupina 2 – talent kids / 2800,- Kč za semest/

skupina 1 – talent teenager / 3500 Kč za semestr/

Termín platby školného za I. semestr je vždy do konce října, termín platby za II. semestr. je vždy do konce února příslušného roku.Školné můžete platit buďto bankovním převodem, nebo v hotovosti na recepci kdykoliv v době tréninků.

 

POKYNY K ÚHRADĚ ŠKOLNÉHO bankovním převodem :

Bankovní spojení:     ČSOB Znojmo, Zámečnická 324/2, 669 02

Název účtu:            SK AEROBIC PROFESSIONAL ZNOJMO
Číslo účtu:             219062628/0300
Při platbě školného prosím uveďte jako variabilní symbol rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce jméno dítěte, za které školné platíte.

Tréninkové skupiny:

skupina 1

Klepáčková Anna, Filáková Sofie, Palášková Anna, Lorencová Aneta, Semerádová Adeline, Koenigová Viktorie, Mrkosová Nina, Padělková Lilly, Padělková Barbora, Ondrová Sabina, Kotábová Tereza, Holínská Ela, Zifčáková Viktorie, Smutná Michaela

skupina 2

Matulová Kateřina, Hrbáčková Elena, Holíková Tereza, Pavelčíková Nikol, Kykyna Nelya, Kykyna Anna, Bulínová Kristýna, Molíková Tereza, Poppová Kristýna, Semotamová Ema, Schlesingerová Nikol,

skupina 3

Hrdličková Nela, Kohoutková Barbora, Řezníková Sandra, Opavská Charlotte, Fučíková Nataly, Marušíková Sofie, Thanová Izabela, Jebáčková Vanessa, Křížová Kateřina, Popelková Klára, Poulová Nela, Schlessingerová Nela, Seifertová Rozálie, Gazdová Veronika

 

Rozvrh tréninků na 1. pololetí 2016/2017

skupina 1: pondělí, středa :17.40 – 19.00,pátek 17.00 – 18.30
skupina 2: pondělí, středa: 16.25 -17.40+ pátek 15.30 – 17.00.
skupina 3: pondělí a středa 15.30 – 16.25

Nábor šampiónů…

Nábor nových malých šikulek, hlavně ročníků narození 2010, 2011, 2012 probíhá až do vinobraní každé pondělí, středu a pátek v prostorách Motion ACADEMY ve Znojmě, Dobšická 15 vždy od 17.00 do 18.00.
PS: přijďte i vy starší!!!nikdy není pozdě….

 

Ukončení tréninků ke dni 3. června

Poslední trénink proběhl v pátek 3.6.2016.Všem našim svěřencům přejeme příjemné prožití prázdnin a hlavně!!! …mrskejte sebou..sejdeme se na našem sportovním soustředění v Podhradí nad Dyjí./BOROVINA/.

Závody Nitra

Dvojdňovým galaprogramom v NITRE pokračoval POHÁR FEDERACIÍ vo športovom aerobike. Naši závodníci, k naší velké radosti dovezli 2 x stříbro a bronz……update…

13266023_10202181752580733_1396187354787058054_n 13307225_1054120874623707_8394987431217889498_n13332841_1054119171290544_6970443262592969401_n

 

Mezinárodní mistrovství České republiky aerobiku FIG

Hlavní sezóna českým aerobičkám začala naplno o minulém víkendu ve Zlíně, kdež se uskutečnil jubilejní, již desátý ročník mezinárodních závodů v gymnastickém aerobiku, který byl zároveň i Mistrovstvím České republiky. Ve sportovní hale Novesta se představilo v urputných bojích o medaile a tituly kolem pěti set soutěžících z 11 zemí (AUT, BLR, CHN, CZE, HUN, ITA, LAT, ROU, RUS, SVK, UKR).
Sportovní výkony, zaslíbené krásným, pilně trénujícím dívkám byly odměňovány po celý víkend nadšenými diváky potleskem. Hlavně závodníci Číny, Ruska a Rumunska, představující světovou špičku gymnastických sportů, předváděli během kvalifikačních bojů i v nedělním finále skvělé a kvalitní výkony.
Je slibné a potěšitelné, a lepší propagaci sportující mládeže snad ani nepředstavitelné, že v této těžké konkurenci uspěly svými výkony i znojemské závodnice…
V nejmenší kategorii NG IW získala bronz Viktorie Zifčáková za14.5 b.
V kategorii trií mladších žaček braly 10.místo Hellmanová Natálie, Holinská Ella a Tondlová Nikol – 14.750 b.
V Teamaerobiku trií se staly mistryněmi ČR  Palášková Anna, Filáková Sofie a Lorencová Aneta – 14.000 b
Nejkvalitnější výkon předvedla v sólech mladší žačka Klepáčková Anna, která v sobotní kvalifikaci vybojovala bronzovou medaili v rámci česka a v nedělním finále se známkou  16.900 b vybojovala celkové 4.místo mezi 61 závodnicemi!
Pochvalu zaslouží i Padělková Lilly, která za 16.100 byla 6. nejlepší češka….26.místo Palášková Anna 14.050 b, 28.místo Filáková Sofie 14.000 b.
Další medaili získaly starší žákyně v kategorii Dance: 2.místo – 15.900 b (Padělková Barbora, Pevná Simona, Mrkosová Nina, Semerádová Adelin, Padělková Lilly, Klepáčková Anna). V kategorii singlů starších žaček byly 12. Pevná Simona – 16.350 b a 14. Padělková Barbora – 16.100.
 Teamový aerobik juniorek přihrál další zlatou medaili děvčatům ve složení Hanzálková Žaneta, Ondrová Sabina, Prokešová Tereza, Horáková Simona, Padělková Barbora, Pevná Simona.

12806251_10201844309224860_1242550798113691542_n734957_10206848727871543_6284034744493203367_n 941037_10206846008803568_8644542414146306610_n 12494908_10206854841904390_8895486288815048001_n 12512555_10201846816327536_8292869199107988277_n

Tréninky v týdnu 28.3. – 3.4.

Velikonoční pondělí se netrénuje, ve středu s Františkem, v pátek s Nelou.

 Tréninky s  Františkem a Nelou – od února …

.skupina 1 /závodníci/:  pondělí, středa :17.30 – 19.00,pátek  17. – 19.00

skupina 2/pokročilí/: pondělí, středa: 16.15 -17.30+ pátek 15.30 – 17.00.

skupina 3 /talenti/:  pondělí a středa 15.30 – 16.30 hod.

 

Anketa nejuspěšnější sportovec roku 2015 okresu Znojmo

…byli jsme úspěšní…

kategorii nejsympatičtějši sportovec ovládla naše úspěšná trenérka Nela Mandátová. V kategorii nejlepší sportovec – junior skončila Ella Holínská na pěkném 6. místě, v kategorii nejlepší juniorský tým se naše šikovné závodnice DANCE – starší žákyně / Adeline, Nina, Simča, Bára, Lilly a Anička/ umístily na 4. místě..

Velký úspěch, gratulujeme…

12615676_992007380866931_3244124312588708513_o12647537_992284704172532_511992663841001839_n

 

TRÉNINKY – nové časy – platí pro leden/od 11.1.2016/

.skupina 1 /závodníci/:  pondělí, středa :16.30 – 18.30,pátek  16.00- 18.00

skupina 2/pokročilí/: pondělí, středa: 16.30 – 18.00+ pátek 16.00 – 17.30.

skupina 3 /talenti/:  pondělí a středa 15.30 – 16.30 hod.

4. ZNOJMIA CHRISTMAS AEROBIC FAIR PLAY GAMES

/ MOTION ACADEMY ZNOJMO, 20.12.2015 14.00/

.. můžeme dosáhnout čehokoliv, když do toho vložíme všechnu svou energi..

/ startovní listina/

14.05 – 14.15       CHILDREN AEROBIC
Lorencová Aneta, Filáková Sofie, Palášková Anna, Hellmanová Natálie, Tondlová Nikola, Holínská Ella, Bartoňová Veronika
14. 15 – 14.25     CRAZY AEROBIC
Holíková Tereza, Hrbáčková Elena, Matulová Kateřina, Pavelčíková Nikola, Zifčáková Viktorie, Hochmanová Jana,
14.25 – 14.36          1. SVĚTOVÁ AEROBNÍ ZÁVODNÍ ŠKOLIČKA
Brunclíková Adéla, Bulínová Kristýna, Casková Eliška, Foltýnová Adéla, Hrdličková Nela, Jelínková Sofie, Kavková Markéta, Kohoutková Barbora, Marušíková Sofie, Očenášková Emilie, Pataev Sofie Dominica, Řezníková Sandra, Seitlová Gábina, Schlesingerová Nikol, Šulová Linda
14.38 – 14.40           Věřit samy v sebe – ve své schopnosti, v dobrý konec…/exhibiční vystoupení/
Hanzálková Žaneta,Horáková Simona, Konigová Viktorie, Ondrová Sabina,  Padělková Barbora, Pevná Simona/GROUP/ + Prokešová Tereza,
14.45 – 14.55             YOUTH AEROBIC
Padělková Barbara, Pevná Simona, Semerádová Adeline,  Klepáčková Anička, Mrkosová Nina, Padělková Lilly,
15.00 – 15.20  Vyhlášení výsledků, dekorování medailistů

4. ZNOJMIA CHRISTMAS AEROBIC FAIR PLAY GAMES

aneb
sportovní odpoledne s talenty nové generace…oslava pohybu, radostných srdcí , dobré nálady a spokojených dětí, vše v duchu FAIR PLAY
Na programu:
- 1. světová aerobní závodní školička
- vystoupení medailistů ČR
- FLASH POWER AEROBIC CUP
- exhibice talentů nové generace
Vše věnováno našemu milému FAN CLUBU.
Abychom si rozuměli! Nechceme hrát a ani nehrajeme druhé housle.. Máme formu a umíme ji prodat. Vám, kteří nás s radostí tlačíte do sportu nemusíme nic vysvětlovat. Přijdete se na nás prostě jen podívat a pouhým pohledem na náš výkon se ujistíte, že máme talent..

Prosíme všechny rodiče o důsledné dodržení termínů plateb školného:

Což je za I. pololetí 2015/2016 do konce října. Děkuji za vaši zodpovědnost…

Nedělní BASIC TRENINK …

Naši milí sportovci!..budeme se snažit v rámci zintenzívnění naší práce pravidelně pracovat na Vás i v neděli.Pokud povede trénink Nela Mandátová, pak se připravte na intenzívní cvčení komerčního aerobiku ve vyšší hladině aerobní zóny, bude se pracovat na rozvoji mentálního myšlení…Pokud trenink povede František Protivínský, potom se pojedou všeobecná cvičení v nižší intenzitě, zaměřeno na rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti a celkové zvýšení kondice..vše objemově.Zaměříme se i na techniku..Pokud chcete být uspěšní, pracujte na flexibilitě!!Jinak to nikam nepovede!!Nedělní tréninky jsou pro skupinu 1 a 2 povinné!!!

Tréninky v týdnu od 19.10 do 25.10.

Pondělí: František Protivínský
Středa: František Protivínský
Pátek: Nela Mandátová
Neděle: 17.00 – 18.00 /basic trénink-povinně pro skupinu 1 a 2!/

 

Platby školného pro sezonu 2015/2016

skupina 3 – malí talenti /2000 Kč za semestr/

skupina 2 – talent kids / 2700,- Kč za semest/

skupina 1 – talent teenager / 3500 Kč za semestr/

Termín platby školného za I. semestr je vždy do konce října, termín platby za II. semestr. je vždy do konce února příslušného roku.Školné můžete platit buďto bankovním převodem, nebo v hotovosti na recepci kdykoliv v době tréninků.

 

POKYNY K ÚHRADĚ ŠKOLNÉHO bankovním převodem :

Bankovní spojení:     ČSOB Znojmo, Zámečnická 324/2, 669 02

Název účtu:            SK AEROBIC PROFESSIONAL ZNOJMO
Číslo účtu:             219062628/0300
Při platbě školného prosím uveďte jako variabilní symbol rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce jméno dítěte, za které školné platíte.

Prosíme všechny rodiče o důsledné dodržení termínů plateb školného:

I. pol.:    do konce října

II. pol.:   do konce února

 

Bitva nejlepších aerobiček o Mistrovské tituly 2015 v Liberci..

Znojmo: 1x zlato, 2x stříbro, 1x bronz..

…a kromě toho…Naše holky jsou bezva kočky…

pres

Mistrovství České republiky aerobiku FIG, v pořadí již desáté v tomto mladičkém, ale krásném sportu, proběhlo o víkendu v Liberci. Útulná hala, obětavost a velké aerobikové srdce organizátorů vytvořily příhodné podmínky k těm nejlepším výkonům těch nejlepších sportovců svého oboru v rámci Česka i mezinárodního závodu, který hostil celkem 9 národností..

Hodnotné výkony závodníků, náročnost prvků a sestav, krása sportu, který směřuje k olympijským hrám, to je jen stručná charakteristika toho, co bylo k vidění ve sportovní aréně v Liberci…

Znojemský klub SK aerobic professional, jehož závodníci patří již dlouhodobě ke špičce české republiky vybojoval celkem 4 sady medailí.

Velká radost s lákavým příslibem do budoucna bylo vystoupení nejmladších děvčat v kategorii NG.Mladičké naděje jež díky podpoře města Znojma, pana starosty a naší trenérské profesionalitě a umu vychováváme, tvoří širokou základnu malých talentovaných dětí a každý nám je závidí!

V nejmladší kategorii 7 – 8 roků předvedla statečný výkon, bohužel poznamenaný virovým onemocněním šikovná Ella Holínská, která obsadila celkově 4. místo.Hodnotnou medaili a to stříbrnou získalaElla se svými kamarádkami Nikol Tondlovou a Natálii Hellmanovou v kategorii trií. O titul mistrů české republiky je připravila bodová srážka za malinké naušničky. Ach bože, jak mi to připomíná smutný příběh s podprsenkou…

V kategorii žákú 9 – 11 roků se umístila v první desítce Anička Klepáčková. V kategorii trojic společně s Padělkovou Lilly a Mrkosovou Ninou byly osmé. Vícemistryněmi republiky pro rok 2015 se staly znojemské žákyně v kategorii DANCE ve složení: Padělková Barbora, Pevná Simona, Semerádová Adelin, Mrkosová Nina, Padělková Lilly a Klepáčková Anna.

Zlato si dovezla i šestice juniorek v kategorii týmových skladeb ve složení Pevná Simona, Padělková Barbora, Konigová Viktorie, Ondrová Sabina, Horáková Simona, Hanzálková Žaneta. Další medaile, tentokrát bronzová přibyla v sestavě trojic pro Hanzálkovou Žanetu, Pevnou Simonu a Horákovou Simonu.

 

 Tréninky s  Františkem a Nelou…

.skupina 1 /závodníci/:  pondělí, středa :17.30 – 19.00,pátek  17. – 19.00

skupina 2/pokročilí/: pondělí, středa: 16.15 -17.30+ pátek 15.30 – 17.00.

skupina 3 /talenti/:  pondělí a středa 15.30 – 16.15 hod.